با ما همراه باشید
https://hamedaniantco.ir/cp/wp-content/uploads/2021/05/vizit-hamedanian-back.jpg

سیاست

تعرفه جدید کرایه در سال 1400

منتشر شده

در

 نرخ شاخص تن کیلومتر با افزایش از مبلغ 2400 به مبلغ 3136  ریال به روز رسانی شد و از تاریخ 9 اردیبهشت ماه امسال به صورت متمرکز و ستادی در سامانه مدیریت کنترل بارنامه اعمال می شود.

آقای غلامحسین دغاغله مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در نامه ای خطاب به مدیران کل استانی این سازمان از بروزرسانی شاخص حمل کالا بر اساس تن کیلومتر خبر داد.

اخبار

برگزاری جلسه به مناسبت 26 آذر ماه روز ملی حمل و نقل

منتشر شده

در

توسط

به مناسبت هفته حمل و نقل جلسه ای با حضور اعضاء محترم هیئت مدیره شرکت ، پرسنل ستادی و کلیه رانندگان در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار گردید

در این جلسه پس از مداحی به مناسبت دهه فاطمیه آقای مهدی اسدی مدیر عامل شرکت  و آقای حمید عصار زادگان  رئیس هیئت مدیره شرکت به سخنرانی پرداختند

در پایان هدیه ای به کلیه پرسنل به مناسبت روز حمل و نقل تقدیم گردید

 

 

 

 

ادامه مطلب

سیاست

بازدید نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی از شرکت حمل و نقل همدانیان

منتشر شده

در

در آستانۀ میلاد فرخندۀ نبی مکرم اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص)، جناب آقاي حاجي دليگاني، نمایندۀ محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه مجلس ، از شركت حمل و نقل همدانيان بازديد نمودند.

ضمن بازدید ایشان از از تجهیزات و امکانات شرکت ، جناب آقای اسدی مدیر عامل و معاونين ایشان نشست و گفتگو در خصوص مسائل و مشکلات صنعت حمل و نقل استان و برخی از مشکلات کشوری این صنعت داشتند.

 مهمترین موارد و مشکلاتی که در این جلسه مورد بحث و گفتگو قرار گرفت: مشکلات به وجود آمده در خصوص واردات کامیونهای سه سال کارکرده و نحوه اجرا و پیاده سازی بارنامه الکترونیکی بود. همچنين معاونت اجرايي شركت جناب آقاي احمدي به موضوع روش محاسبه میزان سوخت کامیون های درون شهری و برون شهری اشاره نمودند.

در ادامه جناب آقای حاجی دلیگانی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارائه شده شرکت حمل و نقل همدانیان در صنعت حمل و نقل ابراز امیدواری کرد که نکات ارائه شده در این بازديد به سمع و نظر قانون‌گذاران و نمایندگان مجلس برسد و در اسرع وقت موانع و مشکلات پیاده سازی بارنامه و همچنین واردات کامیون های سه سال کار کرده را برطرف نماید.

 در پایان بازدید میدانی از امکانات و تجهیزات و همچنین پارکینگ مکانیزه اختصاصی شرکت حمل و نقل همدانیان توسط آقای حاجی دلیگانی و هیئت همراه صورت پذیرد.

ادامه مطلب

برترین ها