بازدید نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی از شرکت حمل و نقل همدانیان

Read Time:1 Minute, 9 Second
بازدید نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی از شرکت حمل و نقل همدانیان

در آستانۀ میلاد فرخندۀ نبی مکرم اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص)، جناب آقای حاجی دلیگانی، نمایندۀ محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه مجلس ، از شرکت حمل و نقل همدانیان بازدید نمودند.

ضمن بازدید ایشان از از تجهیزات و امکانات شرکت ، جناب آقای اسدی مدیر عامل و معاونین ایشان نشست و گفتگو در خصوص مسائل و مشکلات صنعت حمل و نقل استان و برخی از مشکلات کشوری این صنعت داشتند.

 مهمترین موارد و مشکلاتی که در این جلسه مورد بحث و گفتگو قرار گرفت: مشکلات به وجود آمده در خصوص واردات کامیونهای سه سال کارکرده و نحوه اجرا و پیاده سازی بارنامه الکترونیکی بود. همچنین معاونت اجرایی شرکت جناب آقای احمدی به موضوع روش محاسبه میزان سوخت کامیون های درون شهری و برون شهری اشاره نمودند.

در ادامه جناب آقای حاجی دلیگانی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارائه شده شرکت حمل و نقل همدانیان در صنعت حمل و نقل ابراز امیدواری کرد که نکات ارائه شده در این بازدید به سمع و نظر قانون‌گذاران و نمایندگان مجلس برسد و در اسرع وقت موانع و مشکلات پیاده سازی بارنامه و همچنین واردات کامیون های سه سال کار کرده را برطرف نماید.

 در پایان بازدید میدانی از امکانات و تجهیزات و همچنین پارکینگ مکانیزه اختصاصی شرکت حمل و نقل همدانیان توسط آقای حاجی دلیگانی و هیئت همراه صورت پذیرد.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %